Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

[mc4wp_form id="5"]

Welon, czyli co Panna Młoda może mieć na głowie?

By Posted on 2 m read

Welon – wszystko wskazuje na to, że bezpowrotnie minęły już czasy, gdy kobieta biorąca ślub mogła mieć na swej głowie właściwie tylko welon (w wersji krótkiej bądź też długiej). Dziś bowiem mamy w tej kwestii znacznie więcej możliwości i bardzo często to, co wybiera przyszła żona, jest odzwierciedleniem jej wizji na temat piękna, jej zainteresowań, jej pasji czy preferencji. Nierzadko również to, co znajduje się na jej głowie dopasowane jest do stylu czy też koloru przewodniego ślubu i wesela. Okazuje się, że jest w czym wybierać!

Wianek z żywych kwiatów na ślub rustykalny?

Wygląda na to, że przyszłe Panny Młode są coraz bardziej odważne, jeśli w grę wchodzi wybór stylizacji ślubnej. Na ich głowach nierzadko pojawiają się wianki z żywych kwiatów (nie tylko te niewielkie, lecz i szerokie, mocno rzucające się w oczy, stanowiące tak naprawdę wiodący element ślubnej stylizacji). Trzeba przyznać, że z taką niebanalną ozdobą każda z nich prezentuje się szalenie dziewczęco, uroczo, niczym wodna rusałka.

Dość dużym powodzeniem cieszą się dziś także opaski ślubne. Złote, srebrne, z perłami i innymi dekoracyjnymi elementami – sprawiają, że właścicielka wygląda bardzo stylowo i klimatycznie, a jej outfit na pewno nie jest przesadnie strojny i bogaty, a stonowany i szalenie stylowy.

Różnego rodzaju przypinki i woalki sprawdzą się wtedy, kiedy Para Młoda zdecyduje się na ślub w stylu retro i stylizacje nawiązujące do dawnych epok. Trzeba przyznać, ż eto bardzo oryginalne i gustowne wyjście.

Podobnie ma się rzecz w przypadku kapeluszy – zarówno tych z dużym rondem, jak i maleńkim. Wybierają je te kobiety, które pragną wystylizować się w dniu ślubu i wesela w sposób oryginalny, nawiązując do epok minionych. Oto prawdziwe elegantki!

Koronkowe czepki oraz tiary ślubne to także ciekawy pomysł na to, by wyglądać stylowo i niebanalnie, rezygnując z klasycznego welonu.

A może designerski fascynator?

To rozwiązanie jest modne tak naprawdę dopiero od kilku lat, jednak cieszy się popularnością zwłaszcza wśród tych pań, które szczerze cenią niebanalne rozwiązania i stylowe ozdoby.
Ślubny toczek będzie świetnie prezentował siew połączeniu z krótką fryzurą, natomiast kokarda na pewno doda właścicielce mnóstwo dziewczęcego uroku.

Welon dla Panny Młodej gdzie szukać inspiracji?

Z całą pewnością kobiety poszukujące niebanalnego nakrycia głowy na dzień ślubu i wesela oraz pary, które pragną zainspirować się , poszukać pomysłów, przeczytać porady ekspertów z branży i obejrzeć korespondujące z tekstami interesujące fotografie, mogą już dziś zajrzeć na www.towesele.pl. To będzie ślub jak z bajki!