Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

[mc4wp_form id="5"]

Zaręczyny idealne – czyli jakie?

By Posted on 2 m read

Zanim zacznie się planowanie ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego, muszą odbyć się zaręczyny. Każda kobieta jeszcze jako mała dziewczynka jakoś je sobie wyobraża, gdy spotka mężczyznę swojego życia, czeka na nie z wielkim utęsknieniem. I wreszcie nadchodzi ten dzień…trzeba przyznać, że prócz podarowania pierścionka zaręczynowego (bo na tym przecież zaręczyny się opierają) bywa bardzo różnie. Jakie zaręczyny organizują swoim ukochanym panowie?

Zaręczyny kameralnie, bywa z wielką pompą!

Widać bardzo wyraźnie, iż każdy z mężczyzn ma swoją własną wizję tego niezwykłego momentu, Niektórzy panowie stanowią na romantyzm z cyklu: kolacja przy świecach, kwity i „to”| pytanie po deserze. Inni natomiast pragną się swoim wybrankom oświadczyć na łonie natury, to bowiem wydaje im się najlepszym rozwiązaniem. Jeszcze inni natomiast wybierają szczególne daty w kalendarzu, jak chociażby rocznica poznania się pary, urodziny kobiety etc. Czasami zdarza się, że mężczyzna prosi swoją ukochaną o rękę na wielkiej plenerowej imprezie (jest to wówczas uzgadniane  z organizatorami, którzy zwykle szczęśliwą parę zapraszają wówczas na scenę). Czasami nie potrzeba fajerwerków czy specjalnych przygotowań, bo tak naprawdę liczy się sam gest – powiedzenie kobiecie, że kocha się ją, chce się z nią spędzić życie i wręcza się jej na dowód pierścionek.

Nie wiesz co zrobi z suknią ślubną? Zalega Ci w szafie? Wystaw darmową ofertę na komis ślubny – najlepszy komis ślubny online!

Zwykle w oczach kobiety (a nierzadko i jej wybranka) pojawiają się w tym wyjątkowym momencie łzy wzruszenia – to całkowicie normalna sprawa, w końcu zaręczyny to cala masa radości i pięknych chwil. Zaręczyny to piękna sprawa! Jak wspominacie swoje?